Fotowoltaika dla domu

Twój Polski Dostawca Dobrej energii

Dziesiątki lat generowania oszczędności.

Wytrzymała budowa paneli.

Zielona energia, która nie zanieczyszcza środowiska.

Niewyczerpalne źródło energii.

Dlaczego fotowoltaika to dobry wybór?

Naszym priorytetem jest bycie blisko Twoich potrzeb, dlatego nie skupiamy się wyłącznie na sprzedaży instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy również kompleksową obsługę i wsparcie w uzyskaniu dotacji oraz finansowania dla Twojej instalacji. Energia i Ciepło dla Śląska to także pewność, że Twoja inwestycja będzie udana przez co najmniej 25 lat.

Oszczędność
Oszczędność
Czytaj więcej
Wybór paneli fotowoltaicznych to inwestycja, która zwraca się już po 5 latach. Wartość prądu nie rośnie, a Twoje finanse domowe odnoszą korzyść. Dzięki fotowoltaice stajesz się niezależnym użytkownikiem energii.
Gwarancja
Gwarancja
Czytaj więcej
Gwarantujemy dostarczenie energii i ciepła dla Śląska na wiele lat. Nasze panele mogą działać nawet przez 40 lat. Korzystając z własnej instalacji fotowoltaicznej, czerpiesz darmową energię bezpośrednio ze słońca.
Niewyczerpalne źródło energii
Niewyczerpalne źródło energii
Czytaj więcej
Klasyczne źródła energii z paliw kopalnych maleją, a prognozy statystyczne wskazują na ich brak w przyszłości. Energia słoneczna, nieograniczona i niezmienna, staje się najlepszą inwestycją. Przy okazji, pozytywnie wpływamy na naszą planetę.
Dotacje
Dotacje
Czytaj więcej
Dostęp do naszej instalacji fotowoltaicznej jest ułatwiony dzięki różnorodnym dotacjom, takim jak: "mój prąd", "ulga termomodernizacyjna" czy "czyste powietrze". Każdy może skorzystać z tych programów wsparcia.
Niezależność
Niezależność
Czytaj więcej
Instalując własne panele fotowoltaiczne, uzyskujesz niezależność jako dostawca prądu. Wyprodukowana energia jest wykorzystywana na bieżące potrzeby, a nadwyżki mogą być użyte w okresach mniejszego uzysku lub w nocy. Co więcej, koszty eksploatacji są bardzo niskie, a sama instalacja jest praktycznie bezobsługowa.
Poprzedni
Następny

Bezpłatna energia
na wyciągnięcie ręki!

Proces instalacji
w 6 krokach!

Konsultacje
Konsultacje
Czytaj więcej
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z naszym Doradcą, który dokładnie oceni możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej. Przeprowadzi także analizę zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.
Finansowanie
Finansowanie
Czytaj więcej
Pomagamy otrzymać dofinansowania na instalację fotowoltaiczną. We współpracy z bankami proponujemy dogodne, ratalne rozwiązania, które dopasowujemy do potrzeb każdego Klienta.
Projekt
Projekt
Czytaj więcej
Każda instalacja fotowoltaiczna jest projektowana na podstawie dokładnych informacji, aby idealnie dopasować się do unikalnych potrzeb i profilu energetycznego Twojego domu.
Montaż
Montaż
Czytaj więcej
Nasza firma gwarantuje profesjonalny montaż i przeprowadzenie audytu powykonawczego, co zapewnia bezpieczne funkcjonowanie całej instalacji fotowoltaicznej.
Podłączenie
Podłączenie
Czytaj więcej
Nasi specjaliści podejmą działania w Twoim imieniu, składając wszystkie niezbędne dokumenty. Zapewniamy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji.
Opieka
Opieka
Czytaj więcej
Nasi doradcy są dostępni dla Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Po zakończonym montażu zapewniamy stały kontakt i wsparcie. Nasza aplikacja pozwala na ciągłe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.
Poprzedni
Następny

Nasza oferta

Plan S

Twój rachunek od 250 zł?
189
  •  

Plan m

Twój rachunek od 350 zł?
272
  •  

Plan l

Twój rachunek od 450 zł?
355
  •  
Nasze realizacje

Dobryszyce

9,6 kwp

Łoziska

49,95 kwp

Ożarów

3,96 kwp

Dane firmy

Energia i Ciepło dla Śląska Sp. z o.o.

NIP: 6343023860
REGON: 525343682
KRS: 0001035891
Kapitały własne: 255 202,64 zł

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Godziny: 10:00 – 17:00
Infolinia: 32 727 68 38
E-mail: bok@cuweic.pl