Fotowoltaika dla firmy

Dobra energia dla
Twojego biznesu

Dziesiątki lat generowania oszczędności.

Wytrzymała budowa paneli.

Zielona energia, która nie zanieczyszcza środowiska.

Niewyczerpalne źródło energii.

Oferta dla firm z nami się opłaca!

Dlaczego to najlepsza oferta? Co z nami zyskujesz?

Zapewniamy gwarantowaną ilość energii lub finansujemy Twoje rachunki za prąd. Dzięki Energii i Ciepłu dla Śląska zyskasz do 25% więcej energii niż z instalacji innych firm. Nasza kompleksowa obsługa zapewnia pełen komfort i bezpieczeństwo. Wszelkie starania są podejmowane, abyś mógł bez ograniczeń korzystać z własnej elektrowni słonecznej.

Za sprawą najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, uzyskasz jeszcze większe efekty z własnej instalacji fotowoltaicznej. Nasza specjalna aplikacja umożliwi Ci monitorowanie produkcji energii oraz działanie elektrowni słonecznej. Bezpieczeństwo Twojej instalacji jest zapewnione dzięki zastosowaniu przełomowych rozwiązań opartych na technologii SolarEdge. Wykorzystujemy tylko systemy wysokiej jakości, posiadające certyfikaty zgodności z normami IEC 60947 oraz VDE-A-RE 2100-712.

Nasza opieka nad Twoją instalacją fotowoltaiczną trwa przez całą dobę. Inspektor nadzoru oraz Twój osobisty asystent dbają o jej bezpieczeństwo i są zawsze do Twojej dyspozycji.

Jesteśmy po to, aby
żyło Ci się lepiej!

Najwyższej jakości obsługa

Konsultacje
Konsultacje
Czytaj więcej
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z naszym Doradcą, który dokładnie oceni możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej. Przeprowadzi także analizę zapotrzebowania energetycznego Twojego gospodarstwa domowego lub firmy.
Finansowanie
Finansowanie
Czytaj więcej
Pomagamy otrzymać dofinansowania na instalację fotowoltaiczną. We współpracy z bankami proponujemy dogodne, ratalne rozwiązania, które dopasowujemy do potrzeb każdego Klienta.
Projekt
Projekt
Czytaj więcej
Każda instalacja fotowoltaiczna jest projektowana na podstawie dokładnych informacji, aby idealnie dopasować się do unikalnych potrzeb i profilu energetycznego Twojego domu.
Montaż
Montaż
Czytaj więcej
Nasza firma gwarantuje profesjonalny montaż i przeprowadzenie audytu powykonawczego, co zapewnia bezpieczne funkcjonowanie całej instalacji fotowoltaicznej.
Podłączenie
Podłączenie
Czytaj więcej
Nasi specjaliści podejmą działania w Twoim imieniu, składając wszystkie niezbędne dokumenty. Zapewniamy pewność przyłączenia Twojej instalacji do sieci dystrybucji.
Opieka
Opieka
Czytaj więcej
Nasi doradcy są dostępni dla Ciebie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Po zakończonym montażu zapewniamy stały kontakt i wsparcie. Nasza aplikacja pozwala na ciągłe monitorowanie pracy Twojej instalacji fotowoltaicznej, dzięki czemu unikniesz niespodziewanych przerw w dostawie prądu.
Poprzedni
Następny
Nasza oferta

– Pewność podłączenia do sieci 
– Instalacja monitorowana 24/7
– Ubezpieczenie na 25 lat
– Profesjonalna opieka inspektora nadzoru
– Dodatkowe środki zabezpieczające przed pożarem.

– Przypisany indywidualny opiekun
– Możliwość zdalnego podglądu instalacji
– Instalacja referencyjna 
– Program partnerski dostępny
– Preferencyjna oferta na instalację domową

Nasze realizacje

Dobryszyce

9,6 kwp

Łoziska

49,95 kwp

Ożarów

3,96 kwp

Dane firmy

Energia i Ciepło dla Śląska Sp. z o.o.

NIP: 6343023860
REGON: 525343682
KRS: 0001035891
Kapitały własne: 255 202,64 zł

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
Godziny: 10:00 – 17:00
Infolinia: 32 727 68 38
E-mail: bok@cuweic.pl